פתח תקווה, מוטה גור 4, Ofer Tower. טל: 072-223-7361
חוות שרתים : ישראל , צרפת ,בריטניה, ישראל
מצב מערכת: ביצועים גבוהים
מצב רשת: הגנה מרבית
שם משתמש
סיסמה
טל: 072-223-7361
Transparent logo
circle-1.png
circle-1.png
circle-1.png
circle-1.png

יתרונות אירוח ב Servers24
אחסון בענן של  Servers24   _ תמיכה טכנית מצויינת 24/7 _ שירות אישי _

העסק שלך צריך ללהטט בכל מיני דברים כדי שהוא יצליח באינטרנט היום; הכל מתוכניות שיווק ועד תוכניות אירוח, שיווק במדיה חברתית ליצירת תוכן. אקט הג’אגלינג הופך מהר מאוד למכריע ומלחיץ. הבחירה בשירותי אירוח מנוהלים של Servers24 על פני שירות אירוח משותף או שרת פרטי וירטואלי קטן יכולה להיות אחת ההחלטות החשובות ביותר שאתה מקבל עבור האתר שלך.

אחסון אתרים בענן מספק שירותים על בסיס מודל הענן. זה אומר שאתה יכול לגשת ליישומים, לנתונים ולתשתית שלך באופן דינמי מבלי להידרש לחומרה פיזית או ידע טכני מקומי.

חופש בחירת מיקום אירוח אתר בענן שלנו. החומרה והתוכנה לא תלויות במיקום שלך או כמה רחוק אתה ממנו. כדי לספק פתרונות מתקדמים של אחסון אתרים בענן , Servers24 יכולה למקם מערכות ענן בכל מקום בעולם .

יעילות מחיר

אירוח שרת בענן זול יותר משרתים ייעודיים וירטואליים פרטיים (VPS) מסורתיים. Servers24 ספקית ענן המציעה סוגים שונים של שרתי ענן עם כוח עיבוד אופטימלי לצרכים עסקיים ספציפיים.

גמישות

עם שרתי ענן שלנו, אתה יכול להעלות אתרים חדשים בתוך דקות ולהרחיב את המשאבים שלך לפי הצורך. הענן שלנו מציעה גם מכונות שונות עם כוח עיבוד אופטימלי לצרכים ספציפיים כמו I/O גבוה או Cloud SSD Storage.

שרת ענן

אצלנו שרת ענן הוא מכונה וירטואלית הפועלת על פלטפורמות מחשוב ענן שלנו. שירותי מחשוב ענן ניתנים להרחבה ומאפשרים גישת root או Administrator למשתמשים.

Scalability

לשרתי ענן יש את היכולת להגדיל או להקטין בהתאם לצרכים העסקיים. אם אתה צריך יותר משאבים באופן זמני עבור פרויקט, אירוח שרת בענן יכול לעזור לעסק שלך להגדיל את הקיבולת שלו מבלי שתצטרך לרכוש תשתיות חומרה חדשות.

אבטחה מוגברת

שרתי ענן מגיעים עם חומת אש מובנית וכלי ניטור תעבורת רשת פרטנית. חיבור שכבת הגנה נוספת של FortiNet ו- Arbor מפני פולשים פוטנציאליים המעוניינים לקבל גישה למערכת שלך דרך האינטרנט או הענן.
Servers24 Cloud Server היא הטכנולוגיה העדכנית ביותר המאפשרת לך לקבל אחסון אתר באינטרנט, אחסון אפליקציה או שטח אחסון בשרתים במקום במכשיר שלך. זה מקל הרבה יותר על אנשים שאינם מתמצאים בטכנולוגיה להפעיל את העסק שלהם באינטרנט ללא כל ניסיון בהתמודדות עם שפות קידוד ואפליקציות קידוד מסובכות.
אירוח אתרים ושרתים בענן זה מה שאנחנו מציעים, אתה יכול לרכוש אירוח של שרת ענן במחיר נמוך של ₪23. זה הרבה יותר זול מהצורך לבנות שרתי ענן משלך ולרכוש את החומרה הדרושה, שיכולה לעלות עד עשרות אלפי דולרים. ספק הענן הטוב ביותר בשוק כיום הוא Servers24.
אנחנו מציעים מחירים נוחים, שרתי ענן מהירים וממשק משתמש פשוט לשימוש מתחילים. אירוח בענן הוא הדרך לעתיד מכיוון שהוא יהפוך לשימוש נרחב יותר בשנים הקרובות!
אם אתה רוצה שירות מהיר ואמין שתמיד יהיה פעיל, אז בחר בנו כמארח האתר שלך עוד היום!
השרתים שלנו מהירים יותר מרוב המארחים האחרים , מה שאומר ביצועים טובים יותר גם לאתר שלך. ואם אי פעם תזדקק לעזרה במשהו בכלל, בין אם זה בעיות טכניות או שאלות חיוב, פשוט הודע לנו ונחזור אליך מיד בטלפון או בדוא"ל (או אפילו בצ'אט).