יתרונות Plesk Obsidian

חמישה יתרונות של Plesk Obsidian אבטחה משופרת, ביצועים משופרים, חווית משתמש משופרת, הביצועים הכי טובה
Plesk Hosting

חמישה יתרונות של Plesk Obsidian

אבטחה משופרת

Plesk Obsidian אמין יותר מקודמו Onyx כדי למנוע השבתות. ההבדל הגדול בין Plesk Obsidian לגרסה הקודמת של Onyx הוא השילוב של כלי האבטחה ModSecurity ו-Fail2ban בלינוקס. מערכת Fail2ban, שנכתבה ב-Python, זכתה בעבר להערכה רבה בקרב המשתמשים כתוכנת צד שלישי ב-Onyx. זה דוחה פרטי התחברות שגואים או לא חוקיים. אפשר גם להגדיר פרקי זמן לחסימת כניסות עם Fail2ban, מניעת חדירת האקרים. Plesk Obsidian מאפשר לך ליצור חשבונות מנהלים נוספים, המאפשרים לך להקצות הרשאות אישיות.

ביצועים משופרים

בחלק של ניהול השרת ניתן לתכנת ולכוון בנפרד כלי פריסה פופולריים כגון Git, Redis, Memcached, Node.js ושירותי docker יעילים. עם עדכון Plesk Obsidian, מנהל הגיבוים נפתח למרחבי אינטרנט והוטמעו שיפורי רבים. בהשוואה לאוניקס, מנהל הגיבויים מהיר יותר, דינמי יותר ותופס פחות שטח דיסק בשרת ה Plesk. בחלק של ניהול השרת ניתן לתכנת ולכוון בנפרד כלי פריסה פופולריים כגון Git, Redis, Memcached, Node.js ושירותי docker יעילים. עם עדכון Plesk Obsidian, מנהל הגיבוים נפתח למרחבי אינטרנט והוטמעו שיפורי רבים. בהשוואה לאוניקס, מנהל הגיבויים מהיר יותר, דינמי יותר ותופס פחות שטח דיסק בשרת ה Plesk.
ניהול אתרים ב Pesk

חווית משתמש משופרת

השדרוג ל- Plesk Obsidian מבטיח שינויים רבים קטנים וגדולים לשיפור השימושיות. בנוסף לניהול השרת, האפליקציות והאתר, גם מנהל הקבצים עוצב מחדש וכעת יש לו מבנה ברור יותר.
Plesk file manager

הביצועים הכי טובה

כל התכונות יותר "סטנדרטיות" מה שהופך אותן לנגישות יותר וקלות יותר לשימוש, כולל ההרחבות החדשות לניטור מתקדם ו-Grafana. ניתן להשתמש במצב מוגבל החדש כדי לשלוט בפעולות בצד השרת שמנהלי Plesk ייעודיים יכולים לבצע. מנהלי מערכת, מפיצים ומשתמשים יכולים להעביר דומיינים בקלות בין מנויים.
עברת אתרים בין חשבונות
כדי למנוע המתנה ארוכה למשתמשים ולהקל על גלישה באתרים, מודול PageSpeed שולב בשרת האינטרנט NGINX.

שיפורים לאבטחת אתרים ודוא"ל מוגברת.

אתה יכול לאבטח את השרתים שלך עם אישורי SSL/TLS מ-CAs שונים כגון DigiCert או Let's Encrypt. רכישה והתקנה, כמו גם עדכונים, מוצגים בממשק Plesk, כך ניתן לראות בבירור הגדרות של SSL.
Plesk SSL Display

בנוסף, עם Plesk Obsidian, תעבורת הדוא"ל הופכת למאובטחת יותר עם הטמעת SNI (Server Name Indication) עבור שירותי דוא"ל. SNI מצפין את החיבור בין לקוח דואר אלקטרוני לשרת דואר באמצעות SSL. באפשרותך להוסיף אישור SSL/TLS נפרד עבור כל דומיין.
בסך הכל, Plesk Obsidian מספקת כלים מעולים במונחים של אבטחה, שימושיות, יעילות וגמישות, ומעניקה למשתמשים הרבה אפשרויות התאמה אישית.

אם אתה כבר רוצה לראות חבילות אירוח של Plesk החדש אז תעבור לדף אחסון אתרים Asp.Net Core שלנו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דניאל גבוביץ

דניאל גבוביץ

מומחה מערכות מחשוב ענן

מאמרים אחרונים