פתרונות טכנולוגיים בתחומים שונים

Servers24
חברה חדשנית ומתקדמת

אחסון ענן Servers24 חברה חדשנית ומתקדמת בחברת Servers24 אנחנו מתמחים באחסון אתרים, ניהול ותחזוקת חוות שרתים מתקדמות ומספקים שירותי IT לחברות ועסקים בכל גודל. התמיכה הטכנית שלנו מורכבת ממומחים ומקצוענים באבטחת מידע וניהול מערכות Datacenter תוך דגש על אמינות ויעילות ללא פשרות.

Servers24

טכנולוגיה

חברת Servers24 מתמחה במגוון שירותי IT לחברות ושירותי חוות שרתים. שרתי החברה מאוחסנים בחוות שרתים שונות ומחוברים ישירות לספקי אינטרנט. את החיבור מאפשר גישה ישירה לשירותים כמו בסיסי נתונים , דואר אלקטרוני ושרתים הווירטואליים.

תצורת התשתיות של החברה בנוייה מודולרית לכן מספקת את ה- IOPS הטוב ביותר בגישה לקבצי המאוחסנים בענן שלנו. פתרונות מבוסים על טכנולוגיה של InfiniBand המספקים מהירויות FDR ו- EDR.

שרתי החברה מסונכרנים לפחות בתוך 3 מערכות של Computing Segment ו-Storage Segment לכן עמידים בפני עומסים.

Servers24 מספקת שירותי מחשוב ענן במגוון אפשרויות כמו אירוח אתרים, שרתים וירטואליים VPS מבוססי וירטואליזצית KVM ושרתים מסוג Docker. החברה מספקת שרותי אחסנת שרתים Co-Location בישראל ושרתים יעודים.

שירותי IT לכל סוגי ארגונים, מפעלים, עסקים וחברות . השירות ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים ותוך עמידה בזמנים ובדיוק הביצוע. Servers24 מתמחה בפתרונות IT החל מהמרת  שרתים פיזים לוירטואלים עד עבודות של הקמת תשתיות מחשוב לארגונים גדולים.

פתרונות אינטגרציה חוות שרתים

תחזוקה וניהול חוות שרתים

שרתים הם אחד מסוגי החומרה החשובים ביותר בכל עסק או ארגון. הם מספקים את הבסיס לכל שאר המכשירים והשירותים ברשת. בלי שרת טוב, כל שאר השרשרת יתפרק. לכן כל כך חשוב לבחור ספק אחסון איכותי.

השירותים שלנו

פתרונות אחסון אתרים מנוהל

תמיכה טכנית מקצועית זמינה 24/7

אנחנו מסייעים עם תמיכה טכנית בשרתים ובאתרים, תיבות דוא"ל וניהול שמות דומיין (DNS). אתם מוזמנים לפנות אלינו לפני רכישה להתייעצות ואחרי הרכישה לסיוע טכני במקרה הצורך באמצעות הטלפון, וואטסאפ, צ'אט באתר או דוא"ל. נשמח לעמוד לשירותכם.

99% זמינות רשת לחוות שרתים!

לבחור לאחסן אתר מנוהל ומתוחזק ע"י Servers24. חוות שרתים בישראל, אנגליה וצרפת. תמיכה טכנית בעברית ואנגלית מסביב לשעון. חיבור קווי תקשורת של חוות שרתים ישירות ל Network Core.

החזר מלא למשך 30 יום

התחייבות לספק החזר תשלום מלא במידה ולא הצלחתם להקים אתר או בשל חוסר שביעות רצון מכל סיבה תוך 30 יום. האחריות להחזר כספי אינה חלה על שמות דומיין, רישיונות תוכנה ותעודות SSL.

גיבוי יומי במערכת אחסון נפרדת

גיבוי במערכת אחסון לפי קבצים וגם בתצורת Snapshot לשרתים וירטואלים. תצורת גיבוי באתם לפי סוג של חבילת אחסון , שרת VPS או שרתים ייעודיים. דרך ממשק משתמש או פאנל ניהול באפשרותך לשחזר שרת שלם או קבצים של חשבון אחסון.

30000+ מנויים מרוצים מסביב לעולם

דרכי התקשרות

צור קשר

בין העקרונות שלנו – ליספק שירות הלקוחותמְעוּלֶה! הלקוחות שלנו מקבלים את התמיכה הטובה ביותר ואת הנכונות שלנו לעזור ולתמוך בכל הדרכים האפשרים.
×